Главная Услуги Бланки Консультации Справочники

Общее

Семейная бухгалтерская фирма

ЧП "Запад-сервис плюс"

Директор

Константин Матусевич

063 247-01-18

067 825-34-53

vs100.buh@gmail.com

Звоните прямо сейчас

Я действительно решаю Ваши проблемы

 

Услуги

Бухгалтерские услуги

Кадровый учет и расчет заработной платы

Аудиторские услуги

Консалтинговые услуги

Юридические услуги

Регистрация предприятий

 

Бланки отчетов

Бланки договоров

Консультации

Справочники

Умные приказы

Программное обеспечение

 

Правовая информация о сайте

Полезные ссылки

 

О группе компаний

Ассоциация

Бухгалтерская служба

Аудиторская служба

Адвокатское бюро

 

Контакты


Информация для души

Украина

Юмор

 

Вход для клиентов

Логин:
Пароль:

Включается ли в заработную плату гонорар для определения размера пенсии журналистам согласно Закону о государственной поддержке СМИ и социальной защите журналистов Вестник ГНАУ 2010-02-19

Версия для печати

? Чи включається в заробітну плату гонорар для визначення розміру пенсії журналістів згідно Закону про державну підтримку ЗМІ та соціальний захист журналістів

 

Статтею 16 Закону «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» від 23.09.97 р. № 540/97-ВР визначено, що пенсійне забезпечення працівників засобів масової інформації здійснюється відповідно до принципів та норм, встановлених пенсійним законодавством України.

При нарахуванні пенсії журналісту державного або комунального засобу масової інформації застосовуються норми, методика та порядок нарахування пенсії державному службовцю.

Порядком оплати праці журналістів державних і комунальних засобів масової інформації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.03.99 р. № 377, визначено, що обчислення розміру пенсій журналістам державних і комунальних засобів масової інформації проводиться із заробітку, до якого включається посадовий оклад, щомісячні надбавки за вислугу років, за інтенсивність праці, за високі творчі досягнення, за почесне звання «заслужений», а також премія, доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук з відповідної спеціальності у встановлених розмірах, але не вище їх максимальних величин, визначених законодавством для відповідних керівних працівників, спеціалістів секретаріату (апарату) відповідного органу державної влади або органу місцевого самоврядування та стажу для встановлення розміру щомісячної надбавки за вислугу років.

Оскільки зазначеним нормативним документом не передбачено такого виду оплати, як гонорар, підстав для включення його до заробітної плати для визначення розміру пенсії відповідно до Закону № 540/97-ВР немає.

 

Рубрику підготувала 

 

Інна Петренко 

Оглядач «Вісника» 

За сприяння 

 

Олени Охріменко 

Заступника начальника відділу організації роз'яснювальної
та методичної роботи Пенсійного фонду України
 


«Вісник податкової служби України», лютий 2010 р., № 7 (579), с. 26 (www.visnuk.com.ua)

 

 

© Группа компаний VS
Создание сайта: КЛЯКСА incorporated;)