Главная Услуги Бланки Консультации Справочники

Общее

Семейная бухгалтерская фирма

ЧП "Запад-сервис плюс"

Директор

Константин Матусевич

063 247-01-18

067 825-34-53

vs100.buh@gmail.com

Звоните прямо сейчас

Я действительно решаю Ваши проблемы

 

Услуги

Бухгалтерские услуги

Кадровый учет и расчет заработной платы

Аудиторские услуги

Консалтинговые услуги

Юридические услуги

Регистрация предприятий

 

Бланки отчетов

Бланки договоров

Консультации

Справочники

Умные приказы

Программное обеспечение

 

Правовая информация о сайте

Полезные ссылки

 

О группе компаний

Ассоциация

Бухгалтерская служба

Аудиторская служба

Адвокатское бюро

 

Контакты


Информация для души

Украина

Юмор

 

Вход для клиентов

Логин:
Пароль:

Щодо нарахування страхових внесків на дохід від виконання договорів цивільно-правового характеру Лист фонду зайнятості 2009-03-10

Версия для печати

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

ЛИСТ

від 10.03.2009 р. N ДЦ-03-1696/0/6-09

Щодо нарахування страхових внесків на дохід від виконання договорів цивільно-правового характеру

Державний центр зайнятості - виконавча дирекція Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) розглянув Ваш лист щодо нарахування страхових внесків на дохід від виконання договорів цивільно-правового характеру та повідомляє таке.

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення", який набрав чинності з 13 січня 2009 року, страхові внески на випадок безробіття нараховують і на суми виплати фізичним особам за виконання робіт (надання послуг), які працюють у юридичних та фізичних осіб за договорами цивільно-правового характеру.

Юридичні та фізичні особи (роботодавці), які укладали договори цивільно-правового характеру на виконання робіт (надання послуг) з працівником, з яким вони перебувають у трудових відносинах, сплачують страхові внески в розмірі 1,6 %.

Юридичні та фізичні особи (роботодавці), які укладають договори цивільно-правового характеру на виконання робіт (надання послуг) з іншими фізичними особами, з якими вони не перебувають у трудових відносинах, сплачують страхові внески в розмірі 2,2 %.

За виконаними до 13 січня 2009 року роботами (наданими послугами) за договорами цивільно-правового характеру страхові внески до Фонду не нараховуються незалежно від того, коли за ними буде проведено розрахунки. За договорами, які закриті актами виконаних робіт (наданих послуг), датованими 13 січня і пізніше, страхові внески до Фонду нараховуються незалежно від дати підписання договору та здійсненої попередньої оплати.

При виконанні робіт (наданні послуг) за договорами цивільно-правового характеру фізичними особами - підприємцями страхові внески до Фонду не нараховуються у разі відповідності виконаних робіт (наданих послуг) видам діяльності, зазначеним у свідоцтві про державну реєстрацію їх як підприємців/свідоцтві про сплату єдиного податку.

Відповідно до Указу Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" порядок ведення спрощеного обліку та звітності суб'єктами малого підприємництва затверджується Міністерством фінансів України, тому Державний центр зайнятості не має права надавати роз'яснення з питань обліку у суб'єктів малого підприємництва.

Заступник директора  

К. Гранік 

 

 

 

Вернуться на страницу - Фонд занятости

 

© Группа компаний VS
Создание сайта: КЛЯКСА incorporated;)