Главная Услуги Бланки Консультации Справочники

Общее

Семейная бухгалтерская фирма

ЧП "Запад-сервис плюс"

Директор

Константин Матусевич

063 247-01-18

067 825-34-53

vs100.buh@gmail.com

Звоните прямо сейчас

Я действительно решаю Ваши проблемы

 

Услуги

Бухгалтерские услуги

Запуск бухгалтерского и налогового учета (для только созданных бизнесов и стартапов)

Кадровый учет и расчет заработной платы

Аудиторские услуги

Консалтинговые услуги

Юридические услуги

Регистрация предприятий

 

Бланки отчетов

Бланки договоров

Консультации

Справочники

Умные приказы

Программное обеспечение

 

Правовая информация о сайте

Полезные ссылки

 

О группе компаний

Ассоциация

Бухгалтерская служба

Аудиторская служба

Адвокатское бюро

 

Контакты


Информация для души

Украина

Юмор

 

Вход для клиентов

Логин:
Пароль:

Кіровоградський дендропарк

Версия для печати

Кіровоградський дендропарк

Кіровогра́дський дендропа́рк. В 1958 році на околиці Кіровограда було створено мальовничий острів, який став легенями міста, окрасою і популярним місцем для відпочинку жителів міста. Тут було висаджено біля 50-ти видів різноманітних видів дерев та кущів. А в 1972 році парк було віднесено до категорії парків-пам'яток. На території парку було створено невелика зона з атракціонами для розваг і відпочинку населення. На момент відкриття в парку було 7 атракціонів.

В 2001 році підприємство «Корпорація XXI сторіччя» почало відродження паркової зони, яка в попередні роки була запущена і розвалювалася з кожним роком все більше. Основною метою біло зберегти все що можливо, створити ландшафт зеленої зони, реставрувати всі наявні атракціони і, звісно, придбати нові, популярні в усьому світі атракціони, побудувати дитячі майданчики, місця відпочинку, де і дорослим і, в першу чергу, дітям завжди буде легко і весело відпочивати.

На сьогоднішній день в Дендропарку нараховується 20 атракціонів, п'ять з яких придбано в 2007 році. Всі атракціони відповідають світовим стандартам індустрії розваг і проходять державну сертифікацію. Дендропарк створено для забезпечення повноцінного відпочинку всім віковим групам. Атракціони поділяються на три умовні групи: дитячі, сімейні та екстремальні.

В 2007 році побудовано стаціонарну криту сцену. До кожного свята Дендропарк готує для гостей шоу-програми. Літом тут регулярно проходять концерти та різноманітні виступи, культурно-розважальні та спортивно-оздоровчі заходи, акції «Молодь проти наркотиків», «День миру», акції безкоштовного відвідування атракціонів дітьми-івалідами та сиротами. Взимку парк не припиняє своєї роботи, а Новий рік з красунею ялинкою в центрі парку — нікого не залишить байдужим. Для всіх відвідувачів парку, з обох боків розважальної зони, організовано дві парковки що охороняються.

 

 

Вернуться на страницу - Дендропарки (дендрарии) Украины

 

© Группа компаний VS
Создание сайта: КЛЯКСА incorporated;)