Главная Услуги Бланки Консультации Справочники

Общее

Семейная бухгалтерская фирма

ЧП "Запад-сервис плюс"

Директор

Константин Матусевич

063 247-01-18

067 825-34-53

vs100.buh@gmail.com

Звоните прямо сейчас

Я действительно решаю Ваши проблемы

 

Услуги

Бухгалтерские услуги

Запуск бухгалтерского и налогового учета (для только созданных бизнесов и стартапов)

Кадровый учет и расчет заработной платы

Аудиторские услуги

Консалтинговые услуги

Юридические услуги

Регистрация предприятий

 

Бланки отчетов

Бланки договоров

Консультации

Справочники

Умные приказы

Программное обеспечение

 

Правовая информация о сайте

Полезные ссылки

 

О группе компаний

Ассоциация

Бухгалтерская служба

Аудиторская служба

Адвокатское бюро

 

Контакты


Информация для души

Украина

Юмор

 

Вход для клиентов

Логин:
Пароль:

О начислении пенсионных взносов за работающих инвалидов Письмо ПФУ от 12.07.2010 № 12065/03-20

Версия для печати

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

 

від 12.07.2010 р. № 12065/03-20

Про нарахування пенсійних внесків за працюючих інвалідів

Пенсійний фонд України розглянув листа щодо нарахування внесків до Пенсійного фонду на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за працюючих інвалідів і повідомляє.

Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон) встановлено, що страхові внески, які перераховуються до солідарної системи, сплачуються страхувальниками та застрахованими особами на умовах і в порядку, визначених цим Законом, та в розмірах, передбачених Законом України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування".

Згідно статті 4 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" для підприємств, установ і організацій, де працюють інваліди, страхові внески визначаються окремо за ставкою 4 відсотки від об'єкта оподаткування для працюючих інвалідів та за ставкою 33,2 відсотка (з 01.01.2007 р.) від об'єкта оподаткування для інших працівників такого підприємства.

Згідно пункту 4.2 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками і застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України вд 19.12.2003 р. № 21-1 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16.01.2004 р. за N 64/8663, підставою для застосування цієї ставки є копія виписки з акта огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності.

Якщо за результатами огляду в медико-соціальній експертній комісії особу визнано інвалідом відповідної групи, такій особі видається на руки довідка форми № 157-1/0, яка затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я від 19.05.2003 р. № 224. На зворотній стороні цієї довідки зазначається висновок про умови та характер праці.

При пред'явленні працівником оригіналу довідки форми № 157-1/0 підприємство, установа чи організація самостійно здійснюють завірення копії зазначеної довідки, яка є підставою для застосування ставки у розмірі 4 %.

Заступник Голови правління 

В. Короневський  

 

© Группа компаний VS
Создание сайта: КЛЯКСА incorporated;)