Главная Услуги Бланки Консультации Справочники

Общее

Бухгалтерская фирма

ЧП "Запад-сервис плюс"

Директор

Константин Матусевич

044 424-74-61

vs100.buh@gmail.com

Звоните прямо сейчас

Я действительно решаю Ваши проблемы

 

Услуги

Бухгалтерские услуги

Кадровый учет и расчет заработной платы

Аудиторские услуги

Консалтинговые услуги

Юридические услуги

Регистрация предприятий

 

Бланки отчетов

Бланки договоров

Консультации

Справочники

Умные приказы

Программное обеспечение

 

Правовая информация о сайте

Полезные ссылки

 

О группе компаний

Ассоциация

Бухгалтерская служба

Аудиторская служба

Адвокатское бюро

 

Контакты


Информация для души

Украина

Юмор

 

Вход для клиентов

Логин:
Пароль:

На предприятии произошла кража товара. Каков порядок формирования валовых расходов в случае, если похищенный товар застрахован? Вестник ГНАУ 2010-02-19

Версия для печати

? На підприємстві сталася крадіжка товару. Який порядок формування валових витрат у разі, якщо викрадений товар застраховано?

 

Якщо викрадений товар було застраховано, то формування валових витрат здійснюється платниками за нормами пп. 5.4.6 п. 5.4 ст. 5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.94 р. № 334/94-ВР, зокрема до валових витрат включаються будь-які витрати зі страхування майна платника податку. 

У разі якщо умови страхування передбачають виплату страхового відшкодування на користь платника податку – страхувальника, застраховані збитки, понесені таким платником податку, відносяться до його валових витрат у податковий період їх понесення, а суми страхового відшкодування таких збитків включаються до валових доходів такого платника податку у податковий період їх отримання.

Віднесення до складу валових витрат платника податку витрат із страхування (крім витрат на медичне, пенсійне страхування та за обов'язковими видами страхування) здійснюється в розмірі, що не перевищує 5 % валових витрат за звітний податковий період, наростаючим підсумком з початку року, а для сільськогосподарських підприємств – за звітний податковий рік.

Вартість викрадених товарів відображається у колонці 4 «Запаси використані не в господарській діяльності» таблиці 1 додатка К1/1 до декларації з податку на прибуток підприємства.

 

Підготувала 

 

Наталія Бондаренко 

Оглядач «Вісника» 

За сприяння 

 

Олексія Задорожного 

Заступника директора Департаменту адміністрування
податку на прибуток та інших податків і зборів
(обов'язкових платежів) ДПА України, та Департаменту
масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА України
 


«Вісник податкової служби України», лютий 2010 р., № 7 (579), с. 2 (www.visnuk.com.ua)

 

 

© Группа компаний VS
Создание сайта: КЛЯКСА incorporated;)