Главная Услуги Бланки Консультации Справочники

Общее

Семейная бухгалтерская фирма

ЧП "Запад-сервис плюс"

Директор

Константин Матусевич

063 247-01-18

067 825-34-53

vs100.buh@gmail.com

Звоните прямо сейчас

Я действительно решаю Ваши проблемы

 

Услуги

Бухгалтерские услуги

Кадровый учет и расчет заработной платы

Аудиторские услуги

Консалтинговые услуги

Юридические услуги

Регистрация предприятий

 

Бланки отчетов

Бланки договоров

Консультации

Справочники

Умные приказы

Программное обеспечение

 

Правовая информация о сайте

Полезные ссылки

 

О группе компаний

Ассоциация

Бухгалтерская служба

Аудиторская служба

Адвокатское бюро

 

Контакты


Информация для души

Украина

Юмор

 

Вход для клиентов

Логин:
Пароль:

Имеет ли право лицо, уволенное из МГНИ в связи с выходом на пенсию согласно законам о государственной службе, о статусе и социальной защите граждан, пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы, и получившее 10 должностных окладов в связи с выходом на пенсию, работать на должности главного государственного налогового инспектора массово-разъяснительной работы и обращений граждан в МГНИ? Вестник ГНАУ 2010-02-19

Версия для печати

? Чи має право особа, яка була звільнена з МДПІ у зв'язку з виходом на пенсію згідно із законами про державну службу, про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та отримала 10 посадових окладів у зв'язку з виходом на пенсію, працювати на посаді головного державного податкового інспектора масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян в МДПІ?

 

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про державну службу» від 16.12.93 р. № 3723-XII (зі змінами та доповненнями, за текстом Закон № 3723-XII) на одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності страхового стажу для чоловіків – не менше 25 років, для жінок – не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби – не менше 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менше 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, – незалежно від місця роботи на час досягнення пенсійного віку. Пенсія державним службовцям призначається в розмірі від 80 до 90 % (залежно від стажу державної служби) від сум їх заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. 

Пенсія державному службовцю виплачується незалежно від його заробітку (прибутку), одержуваного після виходу на пенсію.

Статтею 23 Закону № 3723-XII передбачено, що граничний вік перебування на державній службі становить 60 років для чоловіків і 55 – для жінок. У разі необхідності керівник державного органу за погодженням з начальником Головного управління державної служби при Кабінеті Міністрів України може продовжити термін перебування на державній службі, але не більш як на п'ять років.

Отже, особа, яка була звільнена з МДПІ у зв'язку з виходом на пенсію відповідно до законів № 3723-XII та Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.91 р. № 796-XII (зі змінами та доповненнями) і отримала 10 посадових окладів, має право продовжувати працювати на посаді державного службовця, зокрема головного державного податкового інспектора масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян в МДПІ. 

 

Рубрику підготувала 

 

Інна Петренко 

Оглядач «Вісника» 

За сприяння 

 

Олени Охріменко 

Заступника начальника відділу організації роз'яснювальної
та методичної роботи Пенсійного фонду України
 


«Вісник податкової служби України», лютий 2010 р., № 7 (579), с. 28 (www.visnuk.com.ua)

 

 

© Группа компаний VS
Создание сайта: КЛЯКСА incorporated;)