Главная Услуги Бланки Консультации Справочники

Общее

Семейная бухгалтерская фирма

ЧП "Запад-сервис плюс"

Директор

Константин Матусевич

063 247-01-18

067 825-34-53

vs100.buh@gmail.com

Звоните прямо сейчас

Я действительно решаю Ваши проблемы

 

Услуги

Бухгалтерские услуги

Кадровый учет и расчет заработной платы

Аудиторские услуги

Консалтинговые услуги

Юридические услуги

Регистрация предприятий

 

Бланки отчетов

Бланки договоров

Консультации

Справочники

Умные приказы

Программное обеспечение

 

Правовая информация о сайте

Полезные ссылки

 

О группе компаний

Ассоциация

Бухгалтерская служба

Аудиторская служба

Адвокатское бюро

 

Контакты


Информация для души

Украина

Юмор

 

Вход для клиентов

Логин:
Пароль:

Имеет ли право на назначение пенсии по возрасту согласно Закону о государственной службе гражданин, который в период с 03.11.75 г. по 21.10.86 г. работал на должности председателя райкома профсоюза работников торговли и потребкооперации и в сентябре 2009 г. достиг пенсионного возраста? Вестник ГНАУ 2010-02-19

Версия для печати

? Чи має право на призначення пенсії за віком відповідно до Закону про державну службу особа, яка у період з 03.11.75 р. по 21.10.86 р. працювала на посаді голови райкому профспілки робітників торгівлі і споживкооперації і у вересні 2009 р. досягла пенсійного віку?

Згідно із Законом України «Про державну службу» від 16.12.93 р. № 3723-XII (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 3723-XII) на одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності страхового стажу для чоловіків не менше 25 років, для жінок – не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби – не менше 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менше 20 років стажу на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, – незалежно від місця роботи під час досягнення пенсійного віку. 

До двадцятирічного стажу роботи, що дає право на призначення пенсії державного службовця, зараховується стаж на посадах, визначених ст. 25 Закону № 3723-XII та посадах, віднесених розпорядженнями Кабінету Міністрів України до відповідних категорій посад державних службовців.

Оскільки посада голови райкому профспілки робітників торгівлі і споживкооперації не відноситься до відповідних категорій посад державних службовців, визначених законодавством, та на час досягнення пенсійного віку особа не працювала на посадах державного службовця, для призначення пенсії за віком відповідно до Закону № 3723-XII підстав немає.

 

Рубрику підготувала 

 

Інна Петренко 

Оглядач «Вісника» 

За сприяння 

 

Олени Охріменко 

Заступника начальника відділу організації роз'яснювальної
та методичної роботи Пенсійного фонду України
 


«Вісник податкової служби України», лютий 2010 р., № 7 (579), с. 26 (www.visnuk.com.ua)

 

 

© Группа компаний VS
Создание сайта: КЛЯКСА incorporated;)