Главная Услуги Бланки Консультации Справочники

Общее

Семейная бухгалтерская фирма

ЧП "Запад-сервис плюс"

Директор

Константин Матусевич

063 247-01-18

067 825-34-53

vs100.buh@gmail.com

Звоните прямо сейчас

Я действительно решаю Ваши проблемы

 

Услуги

Бухгалтерские услуги

Запуск бухгалтерского и налогового учета (для только созданных бизнесов и стартапов)

Кадровый учет и расчет заработной платы

Аудиторские услуги

Консалтинговые услуги

Юридические услуги

Регистрация предприятий

 

Бланки отчетов

Бланки договоров

Консультации

Справочники

Умные приказы

Программное обеспечение

 

Правовая информация о сайте

Полезные ссылки

 

О группе компаний

Ассоциация

Бухгалтерская служба

Аудиторская служба

Адвокатское бюро

 

Контакты


Информация для души

Украина

Юмор

 

Вход для клиентов

Логин:
Пароль:

Про деякі питання адміністрування податку на додану вартість Постанова КМУ 999 от 09.09.2009

Версия для печати

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09 вересня 2009 р. № 999-р

Київ

Про деяких питань адміністрування податку на додану вартість

 

З метою реалізації положень Закону України «Про податок на додану вартість» та упорядкування адміністрування податку на додану вартість:

1. Визнати такими, що втратили чинність, пункт 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 липня 2009 р. № 757 «Деякі питання адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів)» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 р. № 838 «Про врегулювання деяких питань адміністрування податку на додану вартість».

2. При виникненні права платника податку на податковий кредит на підставі податкової накладної, отриманої у попередніх звітних періодах, платник податку самостійно згідно з Законом України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» зазначає у податковій декларації з податку на додану вартість відомості такої податкової накладної, визначені реєстром отриманих та виданих податкових накладних, відповідно до підпункту 7.2.8 пункту 7.2 статті 7 Закону України «Про податок на додану вартість».

Нарахування податкового кредиту з використанням податкової накладної, отриманої у попередніх звітних періодах з порушенням підпункту 7.5.1 пункту 7.5 статті 7 Закону України «Про податок на додану вартість» є підставою для проведення позапланової виїзної перевірки такого платника податку органами державної податкової служби.

3. У разі встановлення органами державної податкової служби факту виписування податкових накладних, згідно з якими платником податку - постачальником товарів (послуг) не задекларовані податкові зобов'язання, органи державної податкової служби мають право вжити заходів з анулювання реєстрації цього платника податку на додану вартість відповідно до вимог Закону України „Про податок на додану вартість”.

У разі анулювання реєстрації платник податку має право оскаржити це рішення протягом десяти робочих днів з дня отримання такого рішення відповідно до передбаченої законодавством процедури та в Міжвідомчій експертній раді з вирішення спірних питань щодо застосування податкового законодавства при Державній податковій адміністрації України. За умови оскарження такого рішення воно не набирає законної сили до завершення процедури адміністративного та/або судового оскарження.

 

Прем'єр-міністр України

Ю. ТИМОШЕНКО

 

 

Вернуться на страницу - НДС и премьер-министр Тимошенко Ю.В. с Кабмином и ГНАУ

 

Комментарии от группы компаний "VS"

1. Для облегчения участи читателей приведем полный текст пунктов Закон о НДС (по версии 1.09.2009 г.):

Стаття 7. Порядок обчислення і сплати податку.

7.2. Податкова накладна.

7.2.8. Платники податку зобов'язані вести окремий облік операцій з поставки та придбання товарів (послуг), які підлягають оподаткуванню цим податком, а також які не є об'єктами оподаткування згідно із статтею 3 та звільнених від оподаткування згідно із статтею 5 цього Закону.

Зведені результати такого обліку відображаються у податкових деклараціях, форма і порядок заповнення яких визначаються відповідно до закону. Платник податку веде реєстр отриманих та виданих податкових накладних у документальному або електронному вигляді за його вибором, у якому зазначаються порядковий номер податкової накладної, дата її виписки (отримання), загальна сума та сума нарахованого податку, а також реєстраційний номер платника податку продавця, який надав податкову накладну такому платнику податку. За наявності оригіналу податкової накладної невключення її до зазначеного реєстру не є підставою для відмови у зарахуванні суми податку, визначеної у такій податковій накладній, до складу податкового кредиту такого платника податку. Форма і порядок заповнення реєстрів отриманих та виданих податкових накладних встановлюються центральним податковим органом.

При проведенні документальної (планової або позапланової виїзної) перевірки платник податку зобов'язаний забезпечити доступ податковому інспектору до реєстру податкових накладних та у разі ведення його в електронному вигляді - надати носій електронної інформації за власний рахунок. При цьому носій електронної інформації повинен зберігатися платником податку протягом строку давності, встановленого законом. Платник податку повинен використовувати будь-яку з найбільш поширених операційних комп'ютерних систем в Україні за власним вибором, які будуть запропоновані центральним податковим органом.

<...>

7.5. Датою виникнення права платника податку на податковий кредит вважається:

7.5.1. дата здійснення першої з подій:

або дата списання коштів з банківського рахунку платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), дата виписки відповідного рахунку (товарного чека) - в разі розрахунків з використанням кредитних дебетових карток або комерційних чеків;

або дата отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів (робіт, послуг);

 

2. Полный текст Закона по НДС (по версии 1.09.2009 г.) - здесь.

 

 

Вернуться на страницу - НДС и премьер-министр Тимошенко Ю.В. с Кабмином и ГНАУ

 

© Группа компаний VS
Создание сайта: КЛЯКСА incorporated;)