Главная Услуги Бланки Консультации Справочники

Общее

Семейная бухгалтерская фирма

ЧП "Запад-сервис плюс"

Директор

Константин Матусевич

063 247-01-18

067 825-34-53

vs100.buh@gmail.com

Звоните прямо сейчас

Я действительно решаю Ваши проблемы

 

Услуги

Бухгалтерские услуги

Запуск бухгалтерского и налогового учета (для только созданных бизнесов и стартапов)

Кадровый учет и расчет заработной платы

Аудиторские услуги

Консалтинговые услуги

Юридические услуги

Регистрация предприятий

 

Бланки отчетов

Бланки договоров

Консультации

Справочники

Умные приказы

Программное обеспечение

 

Правовая информация о сайте

Полезные ссылки

 

О группе компаний

Ассоциация

Бухгалтерская служба

Аудиторская служба

Адвокатское бюро

 

Контакты


Информация для души

Украина

Юмор

 

Вход для клиентов

Логин:
Пароль:

Программа для отчетности в Минфин по драг.металлам

До уваги суб'єктів господарювання,

що здійснюють операції з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням, виробами з них.

23.03.2009 | 17:19 | Департамент державного регулювання операцій з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням та пробірного нагляду.

 

Як уже повідомлялося раніше, Мінфін запровадив подання Звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням в електронній формі.

Програмне забезпечення для заповнення електронної форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням розміщено на веб-сайті Мінфіну http://www.minfin.gov.ua в рубриці "Ліцензування: порядок, документи \ Операції з дорогоцінними металами та камінням \ Операції з дорогоцінними металами та камінням", підпункт «7а», складається воно з п’яти частин   (ч.1, ч.2, ч.3, ч.4, ч.5) та містить інструкцію з його експлуатації.

Для складання Звіту за І квартал 2009 року Міністерство фінансів розмістило оновлення програмного забезпечення, що складається з двох частин (о-1 і о-2).

Суб’єктам господарювання, які раніше скачали програмне забезпечення (ч.1, ч.2, ч.3, ч.4, ч.5), необхідно скачати на диск D зазначені оновлення (о-1 і о-2) та оновити програму шляхом поступового розархівування та відкриття файлів оновлення.

Суб’єкти господарювання, які не встановлювали програмного забезпечення, повинні спочатку скачати на диск D програмне забезпечення (ч.1, ч.2, ч.3, ч.4, ч.5), розархівувати ч.1 та використовуючи файл «setup.exe» встановити програму. Після цього необхідно скачати на диск D зазначенні оновлення (о-1 і о-2) та оновити програму шляхом поступового розархівування та відкриття файлів оновлення.

Після завантаження оновлень необхідно зайти в програму, вибрати на панелі інструментів «Довідка», відкрити «Про програму» та пересвідчитись, що встановлена версія програми є версією 8.64.000.

Нагадуємо, що суб’єкти господарювання зобов’язані надсилати такий Звіт до Мінфіну поштою в паперовому вигляді на адресу: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2.

В електронному вигляді звіт обов’язково слід надсилати на адресу: Nakaz894@minfin.gov.ua.

За відсутності можливості надіслати звіт електронною поштою його необхідно зберегти на магнітному носії (диск, дискета) та надіслати поштою разом із паперовим примірником.

Довідки щодо заповнення форм Звіту надаються за телефонами:

(8044) 489-31-90, 489-32-00, 277-55-29, 489-18-25.

Довідкову інформацію щодо встановлення та оновлення програмного забезпечення для заповнення форм Звіту в електронному вигляді можна отримати за телефоном (8044) 206-72-10.

 

 

Вернуться на страницу - Программное обеспечение

 


Смотрите также:
© Группа компаний VS
Создание сайта: КЛЯКСА incorporated;)